Grupa V

gr3 biedronki„Biedronki” witają w grupie V!

Jesteśmy w przedszkolu najstarszą grupą, w której skład wchodzi 24 wesołych przedszkolaków (11 dziewczynek i 13 chłopców).

Rok szkolny 2018/2019 to ostatni rok w przedszkolu - mamy nadzieję, że dostarczy wszystkim dzieciom dużo nowych przedszkolnych doznań, przyjaźni, wiedzy i umiejętności.

Podczas zajęć rozwijamy mowę i myślenie, liczymy, wzbogacamy swoją wiedzę o środowisku przyrodniczym, rozwijamy umiejętności artystyczne, plastyczne, muzyczne, taneczne, dbamy o kondycję fizyczną, chodzimy na spacery, bawimy się w ogrodzie przedszkolnym. Każdy dzień spędzony wspólnie obfituje w ciekawe doświadczenia i nowe wyzwania. Póki, co wspólnie tworząc, bawiąc się i ucząc bardzo miło i wesoło spędzamy czas w naszej „biedronkowej” gromadce.

Nauczycielkami pracującymi z wesołą gromadką są: Danuta R.
Pomocą nauczycielek jest Dorota P.

IMG 20180920 094412