Grupa IV "Motylki"

Motylki to grupa 5-6 latków.
Wychowawca: Ewa Smolińska i Marta Macierzyńska
Pomoc nauczyciela: Anna Kowalska - Flądro

Grupa liczy 25 dzieci, wśród których jest 10 dziewczynek i 15 chłopców.  Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno  podczas zabaw jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane  w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie, uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Podczas pobytu w naszej placówce, dzieci poszerzają wiedzę, rozwijają swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie - wkroczenie w świat liter i liczb. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie nie tylko beztroską zabawą ale i czasem wszechstronnego rozwoju.