Grupa III "Żabki"

W roku szkolnym 2020/2021 grupa „Żabki” to dzieci 4,5-letnie i liczy 20 dzieci, z czego 11 to dziewczynki i 9 to chłopcy. Dzieci 5-letnie chodzą do przedszkola już trzeci rok, a 4-letnie drugi rok, więc coraz lepiej się znają i nawiązują przyjaźnie. Wiek 4-5 lata charakteryzuje się dużą ciekawością świata. Dzieci uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego.  Przychodzą do przedszkola bardzo chętnie i uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach. Bardzo lubią wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawia im nauka tańców oraz śpiewanie piosenek. Dziewczynki lubią zabawę w kąciku kuchennym, a chłopcy tworzą piękne budowle z klocków. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. Starają się być miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Przed przedszkolakami wiele zabaw, zajęć, spotkań doświadczeń, które rozwiną ich osobowość i charakter. Mimo, że czasy mamy trudne będziemy robić wszystko, aby pobyt w przedszkolu był cudownym czasem dla dzieci.

Nauczycielki pracujące w grupie:
·         Anna Rosińska
·         Urszula Siwek