Grupa II "Biedronki"

Biedronki – to My – dzielne przedszkolaki. Kłaniamy się niziutko i Gości witamy milutko! Nadszedł już czas, by poznawać wielki świat. Gdy w przedszkolu się spotkamy, wiele do zrobienia mamy. Co jest dobre, a co złe – każda „Biedroneczka” o tym wie!

Panie pracujące  na grupie :
Magdalena Przybył
Karolina Kudryńska
Pomoc nauczyciela - Dorota Perec
Język angielski  -  Dorota Wojciechowska

Grupa liczy 24 dzieci, w tym 17 dziewczynek i 7 chłopców. Dzieci przychodzą do przedszkola bardzo chętnie i uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach. Bardzo lubią wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawiają im zabawy w kole oraz śpiewanie piosenek. Dziewczynki lubią zabawę w kąciku kuchennym, a chłopcy tworzą piękne budowle z klocków. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. Biedroneczki są być miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Przed przedszkolakami wiele zabaw, zajęć, które rozwiną ich osobowość i charakter.