Grupa I "Pszczółki"

Do grupy „Pszczółek” uczęszcza 25 dzieci. Panie pracujące w grupie: Pani Dyrektor Urszula Siwek; Agata Zagórowicz; Karolina Kudryńska i pomoc nauczyciela Jadwiga Pajor. Język angielski: Dorota Wojciechowska.

Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Staramy się dbać o naszą salę sprzątając zabawki. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym. Lubimy słuchać muzyki relaksacyjnej i oglądać bajki.