Pszczółki

Pszczółki są grupą 3 i 4 – latków. W skład grupy wchodzi 14 dziewczynek i 11 chłopców. Grupa bardzo szybko się zintegrowała, dzieci lubią przebywać w swoim towarzystwie i już zawiązały się pierwsze przedszkolne przyjaźnie. Przedszkolaki przyzwyczaiły się do rówieśników oraz swoich pań i bardzo chętnie bawią się w kącikach zainteresowań. Pszczółki  bardzo lubią zabawy muzyczno - ruchowe oraz zabawy taneczne, wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie.  Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami    edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu  uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

NAUCZYCIELE pracujący
w grupie "Pszczółki":
Urszula Siwek
Agata Zagórowicz
Karolina Kudryńska
Monika Kukuła – język angielski.
WOŹNA ODDZIAŁOWA: Jadwiga Pajor

Rok szkolny 2021/2022