Grupa  I ,,Zajączki”

Grupa ,,Zajączków”  liczy 25 dzieci, wśród których jest 10 dziewczynek i 15 chłopców. Dzieci są pogodne, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe organizowane w sali  i w ogrodzie przedszkolnym. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Na zajęciach z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek, rymowanek. Tańczą, rysują, malują farbami, wyklejają i lepią z plasteliny. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi oraz spacerami dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości starają się sprostać wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu jest dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

W grupie opiekują się nami panie:
Ewa Tarczyńska - nauczyciel
Karolina Kudryńska - nauczyciel